Praha frčí! Prague Rocks!

CZ:


Praha frčí! Nejen teď, a ne pouze toto léto. Tohle léto ale Prahu vídám velmi často na svých “mimočeských” sociálních sítích. Musím přiznat, že jsem za podobnými zprávami obvykle dva až tři kroky pozadu, a to se snažím zuby nehty držet krok a být in, a v obraze, a tak vůbec. Musela bych si na to ale najmout speciální externí výpomoc, abych všechno stíhala. Delegovat své záležitosti a koníčky by mi ale asi šlo, celkově nápadů mám hodně, ale nejsou kapacity na jejich provedení. ? Naprosto jsem prošvihla návštěvu komiků Sunila Grovera a Sugandhy Mishry, kteří měli údajně v Praze i nějaké vystoupení. Píši záměrně „údajně“, protože o něm nevěděla ani většina mých známých a neznám nikoho, kdo by na něm byl. Bylo vůbec?

Ve stejný čas natáčela v Praze videoklip ke svému novému rapovému videu také Lilly Singh…ehm, vlastně Paramjet. Matku mé oblíbené youtuberky bych potkala vážně moc ráda. ?

Návštěvu Priyanky Chopry jsem už měla podchycenou lépe. Dokonce jsem si správně tipla její hotel a předpokládanou prohlídkovou trasu Prahou, obojí nebylo příliš těžké. Ale to bylo tak nějak všechno. Nejsem tak šílená, abych čekala celý den před jejím hotelem, tedy zatím nejsem.

Minulé léto bylo na bollywoodské hvězdy taky bohaté, možná vlastně ještě víc. Shah Rukh Khan a Anushka tu natáčeli nový film Jab Harry Met Sajal. Tehdy jsem byla v Indii, takže jsem měla pro svoji fanouškovskou neschopnost dost dobrou omluvu. V jedné z již zveřejněných písniček Radha vypadá Praha moc hezky. 

Eng:

Prague rocks! Not just now, not just this summer but this summer Prague is like all over the place, especially in my social networks. Unfortunately, I am still two or three steps behind, no matter how hard I try to be updated. I completely missed Sunil Grover and Sugandha Mishra´s performance in Prague. But so did my friends and I am still not completely sure there actually was a show after all. :D
Around the same time, Lilly Singh...ugh I am sorry...Paramjeet was shooting a video to her new rap song. I missed that too. :(
I was luckier with Priyanka Chopra. I knew she is here, I correctly guessed her hotel and her possible tour through the city (both not that difficult :p). But that is it. I am not crazy enough to spend my day waiting for her in front of the hotel, yet.

Last summer was rich in Bollywood stars as wel with Shah Rukh Khan and Anushka shooting their new movie here. I had a great excuse at that time – India! Prague is looking wonderful in the song Radha from this movie – Jab Harry Met Sejal.  

Lilly Singh/Paramjeet " If My Indian Mom Was A Rapper", Prague from 3:29. 

Add comment

Comments - Overview

  • T-cell secrete questioned ampoules encouragement.

    23 Apr 2019 05:44:55 | obefabouvucib

    http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin 500mg</a> jua.pyis.bollytravel.com.tcc.vb http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

    Reply

inPagewebsite, domain and webhosting easily